Izvođač:

Sammy Salvo Sammy Salvo
Real name: Salvatore Anselmo, born 1933 Birmingham, AL.
Hit: Oh Julie (1957). Recorded many fine sides until 1963.

Sammy Salvo on Last.fm.
Moja poklapanja


 

Nažalost, nema korisnika kojima se sviđa "Sammy Salvo"

Otkrij koju muziku vole ove devojke!

Još nema korisnika sa slikom koji su odgovorili na ovo pitanje