Izvođač:

Sentimental scenery Sentimental scenery
Sentimental Scenery (센티멘탈 시너리) is a Korean Shibuya-kei composer and singer currently under pastelmusic. Profile Stage Name: Sentimental Scenery (센티멘탈 시너리)
Real Name: Kim Gang Yong (김강용)
Birth Year: 1985

Read more about Sentimental scenery on Last.fm.
Moja poklapanja


 

Nažalost, nema korisnika kojima se sviđa "Sentimental scenery"

Otkrij koju muziku vole ove devojke!

Još nema korisnika sa slikom koji su odgovorili na ovo pitanje